Montáž

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

Montáž střešních oken KUBESO

2014-08-20-278-zkos

 

Správně vybrané střešní okno, včetně montáže, je důležitou podmínkou dlouhé životnosti i komfortního používání. Díky našim více než 25letým zkušenostem máte jistotu, že vše bude sedět, jak má. A to nejen u montáže střešních oken, ale také střešních výlezů, ateliérových oken, půdních schodů, světlovodů, lemování, stínicích doplňků a dalšího příslušenství pro všechny typy střešních konstrukcí o různém sklonu.

 

Správné osazení našich výrobků respektující konstrukční zásady vám po celé České republice zajistí přímo naši vyškolení pracovníci. Při montáži střešních oken firmou KUBESO vám poskytujeme rovnou 10letou záruku na výrobek i montáž.

 

 

 

 

2014-08-20-285-zkos

 

 

Nabízíme vám také záruční i pozáruční servis všech výrobků KUBESO, stejně jako možnost dodatečné montáže za skvělou cenu. Předpokladem správného fungování našich výrobků i čerpání rozšířené 10leté záruky je dodržení záručních podmínek. Chcete-li maximálně prodloužit životnost všech zakoupených výrobků, podívejte se také na stručné pokyny pro uživatele.

 

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů i zájmu o další informace. Nahlédněte do našeho jednotného, přehledného ceníku.

 

 

 

 

 

Máte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!