Střešní okno
PVC Komfort

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

Bezúdržbová plastová střešní okna PVC KOMFORT jsou vybavena izolačním trojsklem s nízkoemisní vrstvou a vnitřním bezpečnostním sklem. Elegantní kovová klika umožňuje pasivní větrání ve dvou různých polohách, které umožňují přísun čerstvého vzduchu do místnosti. Minimalistický vzhled, výborné tepelně-izolační vlastnosti a bezstarostný provoz nabízejí maximální pohodlí při užívání střešních oken PVC KOMFORT.

Okna PVC KOMFORT mají tříúrovňové těsnění.
Okna lze montovat do střech se sklonem 15-90 stupňů.
Plastová okna jsou vyrobena z vícekomorových PVC profilů v bílé barvě s vysokou stálostí odstínu barvy a zpevněných ocelovými výztužemi. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu celého okna a zamezuje jeho deformacím v průběhu užívání. Okna je vhodné umístit do podkrovních místností s dlouhodobě zvýšenou vzdušnou vlhkostí (koupelny, kuchyně, prádelny). Dlouhodobá životnost a odolnost proti korozi a atmosférickým vlivům je zaručena 10 letou zárukou.

On-line kalkulace

PVC profily jsou vyplněny izolačním materiálem za účelem předcházení vzniku kondenzace a zajištění termoizolace.

Nejprodávanější velikost M

9850 Kč

  • Okno Uw = 1,1 W/(m2 . K)
  • Sklo Ug = 0,77 W/(m2 . K)
  • Zvukový útlum = 33 dB
  • Prostup sluneční energie g = 55%
  • Bezpečnostní sklo

Tepelně izolační TROJSKLO s nízkoemisivní vrstvou, teplý nerezový rámeček, plněno Argonem.

Výroba PVC oken

Stresni okna PVC Standard jsou vyráběna v moderních evropských závodech, které splňují certifikace kvalitativních norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Při výrobě jsou používány moderní technologické postupy a jsou dodržovány normy vztahující k průmyslové výrobě a ochraně životního prostředí. Tepelně izolační testy a testy vodotěsnosti jsou prováděné v testovacích laboratořích IFT Rosenheim GmbH.

Fotogalerie okna PVC Komfort

< >

Servisní služby

Co když se s oknem něco stane? Všechny servisní zásahy řešíme bez zbytečných průtahů a věnujeme vám maximální péči.

Montáž oken na Váš dům

Nejste zkušený kutil? Nechte si namontovat vaše nová okna odborníkem. Stačí do online kalkulace zaškrtnout tuto volbu a nemusíte se o nic dalšího starat.

Doprava

Doprava až k Vám domů

Máte daleko do Brna? Vaše okna Vám umíme dopravit do každého kouta republiky. Zavolejte nám dopředu a společně vše připravíme.

Technická dokumentace

PVC KomfortMáte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!