Příslušenství
Renovační sada

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

Doporučujeme alespoň jednou za dva roky ošetřit lakované části okna impregnačním balzámem.
Tato údržba pomáhá zvýšit celistvost, pružnost nátěru a opravit drobná poškození v lakovém filmu, čímž se prodlouží životnost celé povrchové úpravy a oživí celkový vzhled.


Postup údržby:
Důkladně očistěte pomocí neutrálního čističe RR1050, tento nejdříve nastříkejte originálním rozprašovačem na povrch (čističem lze očistit nejen dřevěné části, ale i sklo) a přibaleným hadříkem vyčistěte povrch.

Na čistý a suchý povrch aplikujte jednu vrstvu regeneračního a ochranného přípravku RR1250, tzn. nastříkejte RR1250 na povrch (ochranný přípravek lze velice dobře vyleštit i na skle přiléhajícím k rámu), rovnoměrně rozetřete a nechejte zaschnout. Nanesená vrstva nejen oživí vzhled povrchu dílců, ale dojde i k zacelení drobných poškození v nátěru. Na ošetřeném povrchu dílců se navíc vytvoří malá revitalizační vrstva ochranného filmu, který vytváří další velice účinnou ochranu proti atmosférickým vlivům.

Neaplikujte renovační sadu za deště nebo v přímém slunečním svitu.


ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK A RENOVAČNÍ BALZÁM
Cena 842
Cena vč. DPH 1019

Servisní služby

Co když se s oknem něco stane? Všechny servisní zásahy řešíme bez zbytečných průtahů a věnujeme vám maximální péči.

Montáž oken na Váš dům

Nejste zkušený kutil? Nechte si namontovat vaše nová okna odborníkem. Stačí do online kalkulace zaškrtnout tuto volbu a nemusíte se o nic dalšího starat.

Doprava

Doprava až k Vám domů

Máte daleko do Brna? Vaše okna Vám umíme dopravit do každého kouta republiky. Zavolejte nám dopředu a společně vše připravíme.Máte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!