Příslušenství
Odvod kouře

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

Zařízení pro odvod kouře a tepla se používá ve společných prostorách, jako jsou schodiště v obytných budovách, průchody v kancelářích a průmyslových objektech. Systém odvodu kouře instalovaný do střešních oken Kubeso umožňuje automaticky otevřít střešní okno a odvést tak kouř ven z budovy. Kouř vnikající při požáru aktivuje kouřové čidlo, které odešle impulz do centrály a ta následně uvede do provozu motorovou jednotku a otevře okno. Pokud požár někdo zpozoruje dříve může celý systém aktivovat nouzovým tlačítkem.


Řídící jednotka AC8

Řídící jednotka AC8 je modulární řídící evakuační systém pro detekci kouře, vysoké teploty, nebo klimatických výkyvů (vítr, déšť). AC8 má napájecí napětí 230 V. Také obsahuje záložní zdroj, který při výpadku el.proudu zůstává funkční.


Šroubový pohon SL60

Šroubový pohon SL60 s výsuvem 75 cm (24 V, 600 N ) se připojuje k řídící jednotce AC8, na kterou lze zapojit až 10 ks těchto pohonů. Elektrické části pohonu jsou chráněny dvojitou izolací. Není zapotřebí zemnění.


Detektor kouře SD-212SP

Požární systém je třeba doplnit o detektor kouře SD-212SP, který slouží k detekci vzniku požáru.
Pro lokální varování má zabudovanou akustickou sirénku. K detekci kouře se využívá principu rozptylu infračerveného světla na pevných částicích v optické komoře.
Pro detekci požárů s malým vývinem kouře a rychlím nárůstem teplot je detektor vybaven pomocným teplotním senzorem aktivujícím poplach pokud dojde k překročení teploty v rozmezí 60 - 70°C.


Požární tlačítko EA

Manuální tlačítko, které spustí alarm okamžitě po rozbití skla a aktivuje otevírání střešních oken.

Servisní služby

Co když se s oknem něco stane? Všechny servisní zásahy řešíme bez zbytečných průtahů a věnujeme vám maximální péči.

Montáž oken na Váš dům

Nejste zkušený kutil? Nechte si namontovat vaše nová okna odborníkem. Stačí do online kalkulace zaškrtnout tuto volbu a nemusíte se o nic dalšího starat.

Doprava

Doprava až k Vám domů

Máte daleko do Brna? Vaše okna Vám umíme dopravit do každého kouta republiky. Zavolejte nám dopředu a společně vše připravíme.Máte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!