Světlovody

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

K zajištění přísunu přirozeného světla do místností, ve kterých neexistuje možnost namontovat střešní nebo fasádní okna, doporučujeme tubusové světlovody. Skrze tubusový světlovod do místnosti proudí světlo, které ji přirozeně osvětluje. V jiných místnostech může být dalším zdrojem světla. Použitím tubusových světlovodů lze přispět k úspoře elektrické energie.

Světlovody dodáváme a montujeme.

Tubusový světlovod SLT

Skládá se z: kopule, ohebného světlovodného tubusu délky 2,1 m, stropního rámu, prizmatického difuzéru a montážní sady. Možnost montáže v prostorech s konstrukčními překážkami. Dodáváme v průměrech 350 mm a 550 mm.

Tubusový světlovod SRT

Světlovod SRT je vybaven pevným tubusovým potrubím vyrobeným z hliníku. Vnitřek tubusu je potažen reflexní odrazovou vrstvou na bázi stříbra.

Na tento povrch jsou naneseny superreflexní vrstvy odrážející až 98% světla (vnitřek potrubí je vlastně zrcadlová plocha).

Střešní světlovody SRT se skládají z průsvitné umělohmotné kopule, 3 dílů tubusového potrubí SRM ( o délce 61 cm), kolena SRK, stropního rámu s prizmatickým difuzérem a montážní sady. Celková délka všech dílů tubusového potrubí činí 210 cm. Dodáváme v průměrech 250 mm, 350 mm a 550 mm. Možnost prodloužení pomocí nástavných dílů.

Servisní služby

Co když se s oknem něco stane? Všechny servisní zásahy řešíme bez zbytečných průtahů a věnujeme vám maximální péči.

Montáž oken na Váš dům

Nejste zkušený kutil? Nechte si namontovat vaše nová okna odborníkem. Stačí do online kalkulace zaškrtnout tuto volbu a nemusíte se o nic dalšího starat.

Doprava

Doprava až k Vám domů

Máte daleko do Brna? Vaše okna Vám umíme dopravit do každého kouta republiky. Zavolejte nám dopředu a společně vše připravíme.Máte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!