Střešní okna

  • 30 let tradice
  • Záruka 10 let

Střešní okna KUBESO – maximální komfort pro vaše podkroví za vynikající cenu

Prostory podkroví a půdních vestaveb nabízejí neopakovatelnou atmosféru. Jsou-li shora prosvětleny kvalitními střešními okny vhodných rozměrů, okouzlí neopakovatelnými výhledy – od malebných střech v okolí až po oblohu plnou hvězd za jasných nocí. Spokojený pobyt v podkrovních prostorách závisí nejen na dostatečném prosvětlení, ale také na kvalitní tepelné izolaci či možnosti pohodlného větrání. Ve všech těchto ohledech střešní okna KUBESO vynikají a nabízejí jeden pádný argument navíc – skvělou cenu.

 

 

Vsaďte na pohodlí a spolehlivost

Díky více než 25letým zkušenostem vám nabízíme levná střešní okna přímo od výrobce. Na rozdíl od nejlevnějších oken na trhu vám výrobky KUBESO současně přinášejí prvotřídní kvalitu, maximální spolehlivost podepřenou 10letou zárukou a špičkový komfort. Ať už si zvolíte základní kyvné střešní okno Komfort s izolačním dvojsklem nebo třeba nejvyšší model Termo Max Plus s čtyřúrovňovým těsněním a čtyřsklem se dvěma fóliemi HeatMirror, vždy od nás dostanete do posledního detailu propracovaný výrobek, který vám poslouží po desítky let – v novostavbách, při rekonstrukcích i výměně střešních oken.

 

Využijte odborných služeb a praktických doplňků

Střešní okna KUBESO pro vás vyrábíme z kvalitních materiálů přímo v České republice. Získáte k nim nejen odborné poradenství, ale můžete si vybrat také z široké nabídky doplňků – od stínicích rolet, žaluzií a slunečních clon přes sítě proti hmyzu až po ovládací tyče, elektrické pohony či  dešťový senzor. Rádi vám pomůžeme jak se samotným návrhem rozmístění oken a jejich stavebně-technickým řešením, které budou plně respektovat vaše prostory a požadavky, tak i s odbornou montáží a servisem.

 

Vyberte si okna přesně na míru

Všechna kyvná střešní okna z výběrového lepeného masivu ze severské borovice nabízíme v široké škále rozměrů – od 55 × 74 cm až po 114 × 138 cm – a s možností zabudování do střech o sklonu 15–90°.

Podle požadavků na tepelně-technické vlastnosti si můžete zvolit si z řady:

  • Komfort – nejlevnější model z nabídky se spodním zavíráním na kliku a s možností zajištěného spárového větrání, dětskou pojistkou a izolačním dvojsklem.
  • Komfort Plus – model rozšířený o izolační trojsklo a trojúrovňové těsnění.
  • Termo Max – pokročilá řada oken s trojúrovňovým těsněním, izolačním dvoukomorovým sklem, izolační fólií a dětskou pojistkou nabízí zavírání na kliku a možnost zajištěného spárového větrání.
  • Termo Max Plus – špičková řada oken rozšířená o čtyřúrovňové těsnění, tříkomorové sklo a dvě izolační fólie.

 

Mimo standardní rozměrovou řadu vám nabízíme také možnost kombinace typových šířek a výšek dle vámi požadovaných rozměrů, díky čemuž se nabídka základní rozměrové řady ještě více rozšiřuje. Tyto záměny provádíme bez příplatků. Máte-li dotazy k atypickým rozměrům oken, rádi vám poradíme.

 

TIP: Při výběru oken přímo od výrobce se nezapomeňte inspirovat našimi referencemi z již provedených realizací.

Výrobní proces

Materiál

Střešní okna Kubeso jsou vyrobena z lepeného masivu severské borovice, který zaručuje pevnost a tvarovou stálost všech našich oken po celou dobu jejich životnosti.

Povrchová úprava

Dřevěné části oken jsou ošetřeny fungicidní impregnací a dvouvrstvým lazurovacím lakem s UV filtrem v přírodním odstínu, nanášeným vysokotlakou metodou. Tento postup zajišťuje výrobku dlouhodobou životnost a barevnou stálost.

Vnější oplechování

Oplechování a lemování střešních oken KUBESO je vyrobeno ze slitiny Al plechu s povrchovou úpravou vypalovaného laku v barvě RAL 7022 zpracovaného na moderních válcovacích linkách
a tvářecích lisech.

Kování

Veškeré kování od pantů, klik a plastů vyrábíme v naší dílně,
která prošla od svého počátku řadou inovací. Kluzný pant, opatřen plastovým kluzákem umožňuje plynulé polohování a přetočení křídla o 170°, které usnadňuje umývání vnější strany okna.

Servisní služby

Co když se s oknem něco stane? Všechny servisní zásahy řešíme bez zbytečných průtahů a věnujeme vám maximální péči.

Montáž oken na Váš dům

Nejste zkušený kutil? Nechte si namontovat vaše nová okna odborníkem. Stačí do online kalkulace zaškrtnout tuto volbu a nemusíte se o nic dalšího starat.

Doprava

Doprava až k Vám domů

Máte daleko do Brna? Vaše okna Vám umíme dopravit do každého kouta republiky. Zavolejte nám dopředu a společně vše připravíme.Máte zájem o cenovou kalkulaci na míru?

Napište nám!